Edyta Kubska

Strona główna Klub Forma Ekipa Edyta Kubska
ss

Esencją mojego życia jest ruch. Posiadam tzw. pozytywne ADHD, a nade wszystko uwielbiam się zmęczyć. Moją pasję jest narciarstwo zjazdowe, biegowe, jadę na rowerze, pływanie, siłownię oraz wszelkie formy fitness.

Właśnie jazda na rowerze stała się początkiem przeistoczenia mojego hobby w pasję, a dalej alternatywnym sposobem na życie.

Ukończyłam szkolenie Tomahowk Indoor Cycling, Magic Bar w Inka Szymański Fitness School (ISFS), Basic Aeorobic i Pilates maty w IFAA. Prowadzę zajęcia Indoor Cycling, Magic Bar oraz wszelkie formy zajęć wzmacniających.

Od 10 lat jestem nieustannie zauroczona zajęciami indoor cyclingu, które stanowią alternatywną, dla nie zawsze możliwej jazdy w terenie. Dają mi one silę i energię, poprawiają humor, wytwarzają endorfiny. Tym wszystkim staram się zarazić moich klientów. Właściwy dobór muzyki w połączeniu z rytmem jazdy sprawiają, że godzina jazdy upływa niepostrzeżenie, a na efekty ( spadek wagi, smuklejsza sylwetka, poprawa kondycji i nastroju) nie trzeba długo czekać.

Moja kolejna propozycją jest Magic Bar czyli „magiczna sztanga”. Jej magia polega na tym, że niejednokrotnie żmudne i nudne ćwiczenia, które wykonujemy na siłowni stają się ‘lekkie i przyjemne”, ponieważ ćwiczymy w grupie, w rytm muzyki, pod okiem instruktora. A efekty są zadziwiające: bardziej sprężyste, smuklejsze ciało, pięknie zarysowane mięśnie, lepsza kondycja fizyczna.  POLECAM ZARÓWNO PANIOM, JAK I PANOM!