Tomek Teresiński Forma Północ

Strona główna Klub Forma Ekipa Tomek Teresiński Forma Północ
ss

DROGA DYSCYPLINO

Preferuje holistyczne podejście do rozwoju obejmujące dietetykę, trening i psychologię.

 Jako dietetyk oferuje indywidualne podejście do zmiany nawyków żywieniowych każdego klienta. W każdym przypadku dąży do tego, aby zdrowe odżywianie stało się częścią życia klienta, a nie jedynie krótkotrwałą zmianą. W swojej pracy łączy dietetykę kliniczną z dietetyką sportową, co pozwala na kompleksowe podejście do potrzeb każdego klienta.

 Sferę psychologii i motywacji realizuje m.in. będąc współtwórcą Projektu Odważ Się Żyć – największego projektu motywacyjnego w Polsce.

 Jako trener specjalizuje się w treningu siłowym i funkcjonalnym.

 Bezustannie podnosi swoje kompetencje i kwalifikacje, czego dowodem są ukończone kursy, szkolenia oraz osiągnięcia naukowe:

– Dyplom ukończenia studiów I stopnia na kierunku dietetyka, specjalizacji dietetyka kliniczna na Śląskim Uniwersytecie Medycznym

– Legitymacja trenera personalnego – kurs HSA Personal Trainer

– ­Certyfikat „Dietetyka i suplementacja – poziom III” – Jakub Mauricz, IFAA

– Certyfikat „Dietoterapia w praktyce – poziom III”- MedFood (Paulina Ihnatowicz, Emilia Ptak-Kasica), IFAA

– Kurs „Diagnostyka i prowadzenie osób z celiakią” oraz certyfikat „Dietetyk przyjazny chorym na celiakię” – Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej

– Uczestnictwo w warsztatach pt. „Nowe oblicze autyzmu. Grzyby, bakterie, pasożyty i nietolerancje pokarmowe – czy taka diagnostyka w autyzmie ma sens?” – VitaImmun, US Biotek Laboratories

– III miejsce w sesji dietetyki na I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej – Dietetyka i zdrowie publiczne w wymiarze interdyscyplinarnym za pracę naukową pt. „Badanie nawyków żywieniowych widzów wideoblogów o tematyce fitness”

– Uczestnictwo czynne w sesji dietetyki i żywienia na X Międzynarodowej Konferencji Naukowej Studentów Uczelni Medycznych w Katowicach z pracą naukową pt. „Porównanie nawyków żywieniowych widzów wideoblogów o tematyce fitness i studentów kierunku dietetyka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego”

– „Psychodietetyka w sporcie” – Centrum Olimpiakos

– „Instruktor kettlebell” – MEN, Agencja Promocji Sportu „For Fame”

– „Instruktor TRX” – MEN, Agencja Promocji Sportu „For Fame”