Patryk Ungierat

Strona główna Klub Forma Ekipa Patryk Ungierat
ss

Patryk - Twój Trener Personalny
Jestem certyfikowanym trenerem Akademii Mistrzostwa Sportowego z Wrocławia.
Sam jestem osobą czynnie uprawiąjcą różnorodne aktywności sportowe, co według mnie w zawodzie trenera personalnego to podstawa.

Przy współpracy z moimi podopiecznymi stawiam szczególną uwagę na dobry kontakt. Jeśli współpracujemy w dążeniu do wymarzonych celów musimy czuć się w swojej obecności dobrze i swobodnie.
Jednocześnie jestem wymagający i zdyscyplinowany, szczególnie jeśli chodzi o technikę wykonywanych ćwiczeń. Uważnie obserwuję osoby trenujące, tak aby z godzinnego treningu wyciągnąć jak najwięcej korzyści i nie nabawić się przy tym niepotrzebnych kontuzji.

Nieskromnie powiem, że słynę z dużego zaangażowania w pracy z ludźmi.

Specjalizuję się w treningach funkcjonalnych, rehabilitacyjnych, siłowych, cross treningach, tabatach i treningach obwodowych. Do wszystkich rodzajów treningów używam maksymalną ilość przyrządów jaką daje nam obecność na siłowni t.j. wolne ciężary, maszyny,taśmy TRX, ketlle, gumy oporowe i wiele innych

Poza indywidualnymi treningami personalnymi prowadzę zajęcia grupowe.

Zwracam też duża uwagę na poprawnie mobilności mięśni i stawów moich podopiecznych poprzez stosowanie odpowiednio dobranych ćwiczeń i rolowania.

Wiem sam po sobie że nie ma złego momentu by zmienić swoje życie i zacząć robić coś tylko dla siebie już dzisiaj!

Moje motto którym zarażam ludzi:

OGRANICZENIA SĄ TYLKO W GŁOWIE

Zapraszam do współpracy