Piotr Zyzik-Forma Południe

Strona główna Klub Forma Ekipa Piotr Zyzik-Forma Południe
ss

Przygodę z Boksem zacząłem w wieku 16 lat w klubie Start Częstochowa.Boksowałem jako junior i zdobyłem Mistrzostwo Śląska, brązowy medal na Mistrzostwach Polski, wygrywałem również międzynarodowe turnieje między innymi im.Jana Heimana, turniej o Kapelusz Góralski w Żywcu i międzynarodowy turniej im.Wincentego Szyińskiego.

Przez wiele lat pracowałem jako windykator i wieczorami prowadziłem treningi dla zawodników MMA, Boksu i K1.

W marcu 2011 roku uzyskałem uprawnienia Instruktora Dyscypliny Sportu Boks po rocznym kursie w Wyższej Szole Edukacji w Sporcie we Wrocławiu, pod okiem utytułowanego boksera Mariusza Cendrowskiego.

W 2015 roku uzyskałem uprawnienia Trenera Personalnego i Dietetyka w Centrum Kształcenia Kadr Sportowych Olimpiakos.

Obecnie prowadzę treningi personalne z boksu, pracuje jako wolontariusz w Klubie Sportowym Start Częstochowa, gdzie wychowałem już Mistrza Śląska Kadetów w wadze 52 kg.Zawodnicy Startu pod moim okiem zdobywają również punktowane miejsca na turniejach krajowych i międzynarodowych.

Pod moim okiem trenują również zawodowcy: Marcin Siwy 16-0-0 niepokonany ciężki z Częstochowy, brązowy Medalista Mistrzostw Świata Młodzieżowców w boksie Olimpijskim, Adam Kopreski 4-0-1 niepokonany junior ciężki z Częstochowy.

Pomagam zawodnikom z MMA w przygotowaniu do walk, między innymi: Ireneusz Cholewa, Mateusz Strzelczyk, Łukasz Christ, Tomasz Boduszek i inni.

Prowadzę zajęcia w Klubie MMA War Dogs Lubliniec.

Przygotowywałem Norberta Anzorge do walki o mistrzostwo świata K1.

Uczestniczyłem jako sekundant na galach walki w kraju i za granicą, w najbardziej znanych organizacjach takich jak KSW, FEN, Warmia Heroses, Spartan Fight, Tymex Boxing Night,Venator FC.

W 2016 roku uczestniczyłem w ponad 40 stu turniejach i galach sportów walki różnej rangi i prestiżu od boksu zawodowego przez MMA i K1.

Prowadzę rónież treningi dla 9 cio latków -piłkarzy poprawiających ich motorykę.

Prowadzę zajęcia dla kobiet z boksu i samoobrony.

Moja praca to moja pasja i nie wyobrażam sobie życia bez boksu, celem moim jest wychowanie zawodowego mistrza świata i mistrza UFC i ciągle nad tym pracuje.