#ZmianaMocno Zaprogramowana

Strona główna Klub Forma #ZmianaMocno Zaprogramowana
ss

Doskwiera Ci brak czasu, jesz nieregularnie, chcesz poprawić swoją sylwetkę?

Przygotowałem dla Ciebie program, który pomoże Ci się pozbyć tych problemów, a przy tym pozwoli osiągnąć wyznaczone cele!!!!

18 kg  w 6 tygodni!!

    Dam Ci wskazówki i wytyczne jak możesz funkcjonować na co dzień, żeby wiedzieć jakie posiłki wybierać i co jeść, żeby się dobrze czuć.

  Przedstawiam program, który daje możliwość oczyszczenia organizmu, a co za tym idzie zrzucenia wagi oraz zmiany nawyków żywieniowych.

Nazwałem go Zmiana Mocno Zaprogramowana ponieważ w tych trzech słowach kryje się klucz do odnalezienia balansu między gonitwą życia, a zdrowym ciałem.

Zmiana – ponieważ od 6 do 8 tygodni dokonuje się w naszym życiu bardzo duża zmiana żywieniowo-mentalna

Mocno – ponieważ na samym początku programu Państwo wspólnie ze mną planują co chcecie osiągnąć i na co jesteście gotowi

Zaprogramowana – ponieważ program jest ułożony pod każdego indywidualnie

  Program polega na oczyszczaniu organizmu i poszczególnych jego partii - zwłaszcza jelit, które w dzisiejszych czasach są bardzo narażone na wysoko wydajne i wysoko przetworzone produkty.

  Ze względu na to, ze zmiana jest szyta jak garnitur na miarę, każdy może sobie na niego pozwolić finansowo.
Tworząc grupę uczestników korzystamy z jeszcze jednego dobra, którego w naszych czasach bardzo brakuje. Dostajemy wzajemną motywacje oraz potwierdzenie tego, że idziemy w dobrym kierunku.

   Na początku odbędzie się ogólnodostępna, bezpłatna PRELEKCJA i przedstawienie programu. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zarezerwujcie proszę miejsce wysyłając sms ze swoim imieniem i nazwiskiem pod nr tel. 601 850 801, a odezwę sie do Was z potwierdzeniem.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie,

Tomasz Górski