WARSZTATY Z CYKLU 'PROJEKT ŚWIADOMOŚĆ'

Strona główna Aktualności WARSZTATY Z CYKLU 'PROJEKT ŚWIADOMOŚĆ'
WARSZTATY Z CYKLU 'PROJEKT ŚWIADOMOŚĆ'

WARSZTATY Z CYKLU 'PROJEKT ŚWIADOMOŚĆ'

Już niebawem zapraszam na następne warsztaty z cyklu 'Projekt Świadomość'
W programie min.
JAK świadomie:
- kreować własne życie poprzez "prawo przyciągania" .
- przyciągnąć, miłość, zdrowie, dostatek,
- oddychać, medytować podczas codziennego pędu, 3proste techniki.
-zatrzymać się w Tu i teraz.

Każdy zastanawia się, jaki jest sens i cel życia…
Po czym leci z automatu, przez życie na kark i szyję niczym chart pędzący za sztucznym królikiem.
I wiadomo, jak się to skończy!? Gonitwa ustawiona jest tak, aby go nigdy żaden pies nie dogonił, a jak zdarzy się że złapie to i tak czeka go pieskie rozczarowanie.
I po co tak gonić?
A jak nie goni to zamyka się w przeświadczeniu że takie życie jest mu pisane i nic nie może zrobić! tkwi w depresji, samotności czy biedzie, nie zdając sobie sprawy że każdy jest kreatorem swojego życia a każda przeszkoda to wartość potrzebna do wzrostu.
Czy zatem jest definicja i przepis na szczęśliwe życie? Odpowiedź brzmi: Tak!!! to zaczniemy od definicji.
Celem jest Doświadczanie i kreowanie, szczęśliwego, pełnego miłości życia, a kluczem jest TU i Teraz.
Niby proste nie? A jednak jest tu mały haczyk- tym haczykiem jest TU i Teraz, i nasz Egocentryczny umysł, który tylko wykonuje, a nie obserwuje.
Dlaczego? Bo, jeżeli nie doznamy wstrząsu, traumy, która skieruje nas na właściwe tory, czy nie posłuchamy wewnętrznej potrzeby przebudzenia świadomości, to będziemy cały czas w zaprogramowanym EGOumyśle - własnym i zbiorowym tym pędzącym niczym Charty.
Nasz umysł nie jest nami, to tylko komputer do zadań i on nie lubi bycia w teraźniejszości, czyli tu i teraz, nasze prawdziwe Ja, nasza świadomość, jest poza cielesna i aby przerwać bezsensowną gonitwę obsesyjnych pragnień, by pozbyć się leków przyszłości i traum przeszłości musimy Zrekalibrować EGO.
A najprostszym sposobem, aby tego dokonać czyli żyć świadomie, być łagodnym, spokojnym, szczęśliwym i pełnym miłości człowiekiem jest praca z ciałem.
Dlaczego z ciałem? Co ma wspólnego z umysłem? Wszystko! Dlatego, że we wszechświecie wszystko jest ze sobą połączone.
Fizyka Kwantowa mówi:
Wszechświat to świadomość, świadomość to energia, a energia to atomy. A że wszystko jest zbudowane z atomów- TY, Ja, Planety ,krzesło na którym siedzisz i niestety twoja teściowa. To wszystko tworzy połączoną sieć świadomości i wszystko ze wszystkim się łączy i rezonuje w wibracjach atomów.
Proste nie?
I jak zacząć otwierać świadomość, aby stać się lepsza wersją siebie?

Nie tylko dla siebie samego ale i swoich bliskich, znajomych tych co lubimy i nie lubimy i dla reszty ludzi, bo wszyscy jesteśmy połączeni, jeżeli jedna osoba staje się łagodna i pełna miłości, to przyciąga następną i następną i tak wchodzimy jako ludzkość na wyższy poziom mentalny.

Czyli jak to zrobić aby za pomocą i poprzez ciało wzrosnąć mentalnie, duchowo i fizycznie? Przez narzędzie jakim jest…Tadaaa.. joga, medytacja, uważność ! Nie inaczej!!!
A teraz przykład z życia, jak wpływamy bezwiednie, automatycznie na ciało.
Po zajęciach Pani pyta jak rozciągnąć mocniej udo bo kiedyś biegała…, kontuzja… i jak za mocno naciąga to ją boli i bardzo ją to wkur…denerwuje ;) Jest sfrustrowana, ćwiczy, a nie przechodzi. Cały czas o tym myśli negatywnie, chodzi do fizjoterapeutów i nic.
I co się dzieje dlaczego tak jest? W szybkim skrócie, reszta oczywiście na warsztatach.
Myśl to potężna moc, jak myślimy w sposób destrukcyjny o swoim ciele to wysyłamy destrukcyjną energię i nic żaden lek, ćwiczenie nie pomoże, bo sami tak robimy mentalnie.
A udowodnione jest naukowo że wpływamy na nasze DNA, mentalnie zmieniamy je w zależności od naszego nastawienia. DNA jest w większości niefizyczne.
Bycie Tu i Teraz buduje wgląd w siebie, joga uczy szanować ciało, nie oceniać i traktować siebie z miłością.

SERDECZNIE ZAPRASZAM

MACIEJ HAZELBACH NeoSystem