Katarzyna Czarnota-Piesyk Forma Północ/Południe

Strona główna Klub Forma Ekipa Katarzyna Czarnota-Piesyk Forma Północ/Południe
ss

      Jestem Trenerem Personalnym(Wrocław 2014r.) i Instruktorem Fitness(Kraków 2007r.) – praca to moja pasja, która zrodziła się kilkanaście lat temu, kiedy trafiłam na pierwsze zajęcia aerobiku. Zdrowie, sprawność człowieka i racjonalne odżywianie to obszary moich zainteresowań, a w swoje działania pragnę na stałe wpisać przynoszenie Klientom satysfakcji i uśmiechu! Moja druga ‘miłość’ kiedy nie pracuję > podróżuję!!!

Trening siłowy, funkcjonalny, wzmacniający i wytrzymałościowy to moje ulubione formy. Mocno zwracam uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń, bo ważne jest dla mnie bezpieczeństwo ćwiczących. Swoim Klientom oferuję efektywne treningi indywidualne, dopasowane do zamierzonych celów i możliwości fizycznych danej osoby, a na zajęciach grupowych moi podopieczni mogą liczyć na przyjazną atmosferę i urozmaicone lekcje, do których pomysły czerpię z licznych szkoleń takich jak: Trening Funkcjonalny, BodyBall, TRX, CrossFit Intro, BOSU, Tabata, Kettlebell i wiele innych.

Stawiając na ciągły rozwój zdobyłam również uprawnienia:

- Instruktora Gimnastyki Korekcyjnej

- Międzynarodowego Trenera Blackroll®

- ukończyłam 4 modułowe szkolenie z zakresu Dietetyki i Suplementacji

(- ekspert oceny FMS® - w trakcie certyfikacji..)

 

Pamiętaj:  

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------