Ekipa

Agata Skupień (Śniatek)
Agata Skupień (Śniatek)
Katarzyna Czarnota-Piesyk
Katarzyna Czarnota-Piesyk
Kasia Krywult
Kasia Krywult
Agnieszka Furmańczyk
Agnieszka Furmańczyk
Agnieszka Kita
Agnieszka Kita
Cezary Strączyński
Cezary Strączyński
Edyta Dąbrowska
Edyta Dąbrowska
Paweł Wiewiórowski
Paweł Wiewiórowski
Sebastian Majda
Sebastian Majda
KONRAD ŻABICKI
KONRAD ŻABICKI
ss

KLUB FORMA – jesteśmy młodym i nowoczesnym klubem fitness usytuowanym w samym sercu Częstochowy.

Naszą największą wartością są ludzie, którzy z nami pracują oraz atmosfera, którą tworzymy. Jesteśmy zespołem kochającym zdrowy styl życia, a naszym celem jest propagowanie go wśród naszych klubowiczów. Zatrudniamy najlepszych instruktorów fitness oraz trenerów personalnych, a każdego z nich cechuje duże doświadczenie. Po prostu są specjalistami w swojej dziedzinie.

Ważne dla nas jest, aby nasi klubowicze czuli się u nas,  jak u siebie w domu.

KLUB FORMA to miejsce, w którym pracownicy mają czas dla Ciebie, tutaj poczujesz, jak bardzo nam na Tobie zależy.

Nasi trenerzy i instruktorzy są cały czas do Twojej dyspozycji, służą pomocą w rozpisaniu planu treningowego, ukierunkowanego na te części ciała, które pragniesz wzmocnić, wyszczuplić czy wymodelować. Nieocenioną pomocą jest ich obszerna wiedza i doświadczenie, jak również sprzęt pozwalający przeprowadzić dokładną analizę twojego organizmu. Posiadamy urządzenie, dzięki któremu w kilka chwil sprawdzimy m.in. procentową ilość mięśni i tłuszczu w organizmie, BMI, określimy budowę ciała oraz dokonamy oceny segmentowej całego organizmu. Dzięki temu, stworzymy plan „szyty” na twoja miarę!

Jesteśmy młodymi ludźmi z ogromną pasją i entuzjazmem. Pragniemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem i wiedzą o treningu, diecie i zdrowym stylu życia.

Atmosferę w naszym klubie tworzą ludzie – zarówno ci, którzy tu pracują jak i ci, którzy do niego przychodzą. KLUB FORMA – to miejsce gdzie osiągniesz to czego zawsze pragnąłeś!

 KLUB FORMA FITNESS  zlokalizowany jest w punkcie: Ostatni Grosz-nazywany przez nas Południem.W miejsce łatwo trafić, bez  problemu będziesz mógł dostać się zarówno komunikacją miejską, jak również samochodem, unikając największych korków w centrum miasta.

W recepcji klubu powita Cię miła, uśmiechnięta obsługa, która zajmie się Tobą, oprowadzi po klubie, odpowie na pytania i pozostanie do dyspozycji.

W naszym klubie będziesz mógł nie tylko poćwiczyć, ale również skorzystać z dwóch saun-w szatni damskiej oraz męskiej, skorzystać z szerokiej gamy odżywek, suplementów diety, napojów lub… napić się pysznej kawy.Na terenie Południa jest do dyspozycji solarium leżące oraz stojące.

         KLUB FORMA  został wyposażony przez czołowych producentów sprzętu siłowego.

Na terenie Formy Fitness Południe posiadamy  STREFĘ DLA KOBIET- a na niej salę fitness, strefę open space na której  są prowadzone zajęcia.Specjalnie wyposażona siłownia tylko dla kobiet umożliwia przyjemny trening zarówno siłowy jak i cardio.Nasze trenerki personalne prowadzą tam również treningi dopasowane do indywidualnych potrzeb klubowiczek.

Południe oferuje  swoim klientom siłownię ogólnie dostępną, gdzie prowadzone są treningi stacyjne,kalistenika,treningi personalne,zajęcia cross oraz fight clubowe.

Zapraszamy serdecznie-każdy znajdzie coś dla siebie!!!