Sebastian Majda

Strona główna Klub Forma Ekipa Sebastian Majda
ss

Witam , mam na imię Sebastian. Moja przygoda ze sportem rozpoczeła się od najmłodszych lat kiedy to próbowałem swoich sił na pływalni , boiskach piłki nożnej , salach akrobatycznych , bieżniach lekkoatletycznych i wielu innych miejscach gdzie można uprawiać aktywność fizyczną.
Przygoda ze sportami siłowmi rozpoczęła się 6 lat temu pod okiem nauczyciela wychowania fizycznego na jednej ze szkolnych siłowni. Od tamtej chwili nieustanie trenuje , zmieniłem swoje nawyki żywieniowe oraz pogłębiam wiedze z zakresu treningu , odżywiania oraz metodyki nauczania i psychologii.
Prace jako trener rozpocząlem 2 lata temu
Jestem studentem studiów 2 stopnia Wychowania Fizycznego na Akademii Jana Długosza w Częstochowie
Instruktorem sportów siłowych , Instruktorem lekkoatletyki , brałem udział w wielu szkoleniach z zakresu treningu i odżywiania

W pracy trenera promuje zdrowe podejście do zagadnień treningu i diety które owocuje poprawą nie tylko parametrów zewnętrznych naszego organizmu ale także zmianą w sposobie myślenia i czerpania przyjemności z życia.
Jeżeli nie chcesz wykonywać ciągle tych samych ćwiczeń i codziennie krzywić się przygotowując kurczaka z ryżem i brokułem to trafiłeś idealnie!
Robiłem to przez 3 lata i na własnej skórze przekonałem się że bez monotoni efekty są jeszcze lepsze!

Dużo możnaby sie rozpisywać ale nie o to w tym chodzi , zapraszam na bezpłatny trening i konsultacje wtedy dowiesz się wszystkiego