TRENINGI PERSONALNE

Strona główna Klub Forma Oferta FORMA POŁUDNIE TRENINGI PERSONALNE
INFORMACJE
INFORMACJE
Konrad Żabicki
Konrad Żabicki
Kasia Górawska
Kasia Górawska
Marta Kosowska/Sławek Daczkowski
Marta Kosowska/Sławek Daczkowski
ss

Trening personalny to trening, podczas którego trener pracuje tylko z jedną osobą w taki sposób, by szybko osiągnęła ona zamierzone rezultaty.

Trener dostosowuje wykonywane ćwiczenia do poziomu ćwiczącego, może też tak ułożyć program, by ćwiczący szybko osiągnął zamierzone cele. Dobry trener bierze pod uwagę nie tylko kondycję, ale i budowę ciała konkretnej osoby, a także jej potrzeby. W ten sposób powstaje program dopasowany do ćwiczącego niczym kreacja szyta na miarę.

Trening personalny jest godny polecenia przede wszystkim osobom, którym zależy na szybkim osiągnięciu celu. Poza tym bardzo przydatny okazać się może dla osób początkujących, które pod bacznym okiem trenera nauczą się poprawnego wykonywania wszystkich ćwiczeń, dowiedzą się sporo o zasadach treningu i poznają swoje ciało.Trener opracowuje z zajęć na zajęcia odpowiednio przygotowane zestawy ćwiczeń, które przyczyniają się do harmonijnego rozwoju organizmu, siły i sprawności ruchowej. Zestawy ćwiczeń są optymalnie dobierane do budowy ciała ćwiczącego, jego kondycji oraz stanu zdrowia.

instruktor opracowuje program treningu do indywidualnych możliwości i oczekiwań klienta
planuje osobisty harmonogram dietetyczny
pozostaje do dyspozycji ćwiczącego kontrolując prawidłowy i bezpieczny przebieg zajęć
motywuje do regularnych ćwiczeń i osiągnięcia zamierzonych celów