KONRAD ŻABICKI

Strona główna Klub Forma Ekipa KONRAD ŻABICKI
ss

TRENING STACYJNY

HARD WORK KONRAD

TRENING WETERANÓW

Konrad Żabicki - Sport był od zawsze moją największą pasją, już od najmłodszych lat próbowałem swych sił w sportach drużynowych, indywidualnych oraz treningach siłowych i kick boksingu.

Mimo, iż pasjonował mnie sport nie zawsze okazywał się sposobem na zdrowy tryb życia. Pomyślicie napewno co mam na myśli?

Otóż sęk tkwił w sposobie wykonywania danych ćwiczeń. Przez własną niewiedzę na ten temat bardziej sobie szkodziłem niż pomagałem, doznałem przez to wielu ciężkich kontuzji i miałem aż 11 operacji. Dopiero po latach dotarło do mnie jak ważne jest poprawne wykonywanie danego ćwiczenia.

Czytając wiele książek zacząłem poznawać filozofię i mechanikę naszego ciała. Na tyle mnie to pochłonęło, że jeździłem też na różne szkolenia z fizjoterapii i treningów, by wiedzę tam zdobytą wykorzystać i pomóc samemu sobie w odzyskaniu sprawności.

Z czasem jednak stało się tak, że zostałem trenerem. Teraz wiedzą którą posiadam chcę dzielić się z innymi by nikt nie popełnił moich błędów. Dlatego na pierwszym miejscu  najważniejsze jest dla mnie zdrowie moich podopiecznych. Moje treningi ukierunkowane są pod technikę i sprawność budując fundament każdego człowieka jakim jest siła stawów, ścięgien, przyczepów i mięśni głębokich.

Specializuję się w budowaniu siły wytrzymałościowej i wydolnościowej oraz treningach z własną masą ciała, z wolnymi ciężarami jak i uzupełniająco z kettlami i pasami TRX oraz gumami oporowymi.


Zapraszam serdecznie na treningi ze mną.