Jak utworzyć konto w Strefie Klienta?

Strona główna Klub Forma ZAPISY na zajęcia - instrukcja Jak utworzyć konto w Strefie Klienta?
ss

Instrukcja "krok po kroku" jak utworzyć konto w GEAFIK ZAJĘĆ/cenni online (Strefie Klienta) i zarezerwować sobie miejsce na zajęcia grupowe, oraz krótki filmik pilotażowy jak to zrobić z telefonu :)

Jesteś naszym Klubowiczem i chcesz zapisać się na zajęcia grupowe, dodatkowo jeszcze nigdy nie logowałeś się na naszej stronie internotowej w zakładce GRAFIK ZAJĘĆ/ cennik online (strefa klineta)? Czujesz sie jak zielony groszek w tym wszystkim i troszkę to Cie przeraża? Mamy nadzieję, że ta forma instrukcji ułatwi Ci przejście tego procesu i przekonasz się, że nie jest to trudne :) 

1. Wyślij nam adres swojego maila w wiadomości na naszym Faceboou, (przycisk "wyślij wiadomość") kliknij w pomarńczowy napis obok - >  Forma Częstchowa Fitness Klub

2. Po odebraniu przez nas wiadomości i sprawdzanie przez dziewczyny z recepcji poprawności Twojego maila, prześlemi Ci na niego TOKEN (hasło).

3. Jeśli masz już TOKEN, to wejdź w pomarańczowy napis po prawej stronie, otworzy się strona na której wypełniasz pola pod napisem POŁĄCZ KONTA  -> GRAFIK zajęć/ cennik online (Strefa Klienta)

4. Po wpisaniu swojego maila i Tokenu naciśnij Połącz konta - system poprosi Cię o utworzenie swojego hasła, którym będziesz sie logować do Strefy Klienta.

5. Jeśli wszystko zostało wypełnione poprawnie, to teraz możesz się zalogować do Stefy Klienta i rezerwować swoje zajęcia -> Logowanie

6.Po zalogowaniu się, wybierz kolejno: Grafik zajęć -> salę -> ulubione zajęcia -> zarezerwuj. GOTOWE ! :)

7. Jeśli chcesz odwołać rezerwacje kliknij anuluj.

8. Jeśli coś poszło nie tak, napisz do nas wiadomość priv na Facebooku, pomożemy :) Pamiętaj, że aktywność fizyczna jest najlepszym sposobem na rozładowanie nerów ;)