OTWIERAMY SIĘ na nowych zasadach

Strona główna Klub Forma Aktualności OTWIERAMY SIĘ na nowych zasadach
ss

 02.11.2020

Drodzy Formowicze,
minione dni były dla nas wszystkich bardzo ciężkie i bardzo niepewne...

Zapoznajcie się dokładnie z poniższymi informacjami.
 --> Robimy co możemy, aby spełnić wszystkie wymagania stawiane nam przez nową rzeczywistość- w związku z tym podjęliśmy decyzję o wznowieniu działalności Formy Południe ul. Bór 55a w nowym modelu, który mamy nadzieję sprosta oczekiwaniom naszych czasów i nikogo nie narazi na kary czy mandaty...

--> Po dokonaniu oceny prawnej podjęliśmy decyzję o dostosowaniu zakresu usług do wyjątku określonego w par. 6 ust. 1 punkt 2) b) obowiązującego rozporządzenia w wersji z dnia 16 października 2020 r. wraz ze zmianami z dnia 23 października 2020 r. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów dopuszcza się prowadzenie działalności siłowni, klubów i centrów fitness przeznaczonych dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych, studentów i uczniów – w ramach zajęć na uczelni lub w szkole. Klub Forma Południe spełnia te wymagania oraz wzorowo zachowuje standardy bezpieczeństwa i obostrzeń sanitarnych.

W związku z tym klub Forma Południe od środy 04.11.2020 będzie wyłącznie dostępna dla osób uprawiających aktywność fizyczną w ramach zorganizowanych przez naszą kadrę zajęć sportowych wedle określonych zasad i grafików.

->Zorganizowane zajęcia sportowe w strefach treningowych będą odbywały się w pn-pt godz. 7.00-22.00, sb 8:00-19:00, ndz. 9:00 - 18:00 wg grafiku. Czas trwania jednostki treningowej wynosi max. 1 godz. 45 min., po niej następuje 15-minutowa przerwa techniczna. WSZYSTKIE osoby zapisują się na zajęcia (instrukcja na www.forma.czest.pl. w razie niejasności pomożemy w recepcji klubu założyć konto i zapisać się, tylko spokój może nas uratować ;D ). Jutro podamy szczegóły. Nad organizacją i prawidłowym przebiegiem zajęć będzie czuwać nasz zespół trenerski.

->Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek, amatorów i zawodowców do przygotowywania się do corocznych zawodów i "Morderczego Treningu Runmageddon" na naszym Forma Runmageddon Camp - wkrótce szczegóły i regulamin.

-> Grafiki zajęć sportowych zorganizowanych w poszczególnych strefach treningowych opublikujemy jutro wieczorem, dajcie czas na przeorganizowanie się.

->Forma Północ pozostaje zamknięta bez zmian do odwołania.

-> Tak jak i za pierwszym lockdownem wszystkie Wasze karnety były przez nas zawieszone zupełnie za darmo i z dniem odmrożenia gospodarki odwieszone. Tym razem odwieszenie wszystkich karnetów nastąpi nie w środę, ale dopiero 18.11.2020. Osoby, które nie będą korzystały z siłowni na wyżej wymienionych zasadach, chciałyby utrzymać zawieszenie karnetu - proszone są o kontakt z forma@forma.czest.pl. Przyjmujemy zgłoszenia tylko mailowe.

->Każdy uczestnik będzie zobowiązany do podpisania specjalnie przygotowanej dokumentacji w recepcji klubu, prosimy weźcie poprawkę na czas rozpoczęcia treningu, zwłaszcza w pierwszych dniach funkcjonowania klubu na nowych zasadach.

-> Rozumiemy odpowiedzialność, która ciąży na nas wszystkich. Dlatego prosimy o dostosowanie się jak do tej pory do zasad higieniczno-sanitarnych oraz zmienionych zasad funkcjonowania naszych klubów. Chcemy wesprzeć nas wszystkich w staraniach o lepsze jutro – dając naszym zespołom pracę, a naszym klientom możliwość zadbania o własne zdrowie i silną kondycję psychiczno-fizyczną.

-> Z tego powodu postanowiliśmy utrzymać limit osób obecnych w klubie: jedna osoba na 10 m kw. przy zachowaniu odległości nie mniejszej niż 1,5m.

Stosowaliśmy to już wcześniej, ale pamiętajcie nadal o obowiązku:
-> dezynfekcji rąk przy wejściu do klubu oraz sprzętu i szafki (środki dezynfekcji dostępne na terenie całego klubu)
-> zakrywania ust i nosa na terenie klubu!! (podczas zajęć i treningów możesz ćwiczyć bez maseczki)
-> stosowanie ręcznika na urządzeniach i matach do ćwiczeń.
-> pozostaniu w domu, jeśli czujesz się źle lub masz podwyższoną temperaturę.

Do zobaczenia! Czekamy na Was Kochani!