FORMA PÓŁNOC ULEGA CORONAVIRUSOWI. FORMA POŁUDNIE WALCZYMY DALEJ

Strona główna Klub Forma Aktualności FORMA PÓŁNOC ULEGA CORONAVIRUSOWI. FORMA POŁUDNIE WALCZYMY DALEJ
ss

FORMA PÓŁNOC ULEGA CORONAVIRUSOWI.                                                                                                                               27.11.2020
FORMA POŁUDNIE WALCZYMY DALEJ


Kochani Formowicze, nie będziemy mydlić oczu, sytuacja w jakiej się wszyscy znaleźliśmy jest ciężka. Upadłość ogłaszają nie tylko rodzimi przedsiębiorcy, ale i duże koncerny posiadające kilkanaście klubów w całej Polsce. Jeśli tak ogromni gracze wypadają z rynku, to nie chodzi już tylko o niejasne rozporządzenia rządu, ale również koszty prowadzenia działalności, które ponosiliśmy najpierw przez 3 miesiące lockdownu, następnie "ogórkowy" sezon wakacyjny i kolejne zamknięcie. Kiedy brak już oszczędności, brak wsparcia ze strony państwa, które nas zamyka z dnia na dzień, brak możliwości obniżenia kosztów czynszu oraz brak widoków na poprawę sytuacji przychodzi moment, kiedy trzeba powiedzieć dosyć. Po długiej walce z wielkim smutkiem musimy ogłosić, że z dniem dzisiejszym Forma Północ znika z mapy Częstochowy.


Aby móc uregulować przynajmniej część zobowiązań organizujemy WYPRZEDAŻ całego wyposażenia z Formy Północ.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel: 513 303 945, będziecie mogli wejść do klubu i zakupić np. swój ulubiony gryf, hantle czy maszynę. Takie nasze ostatnie "dni otwarte Formy Północ".
Wszystkie karnety możecie wykorzystać w nadal działającej Formie Południe ul.Bór 55a lub zgłosić się pod podanym nr tel: 513 303 945 - dodatkowym rozwiązaniem jest możliwość rozliczenia karnetu w wyprzedawanym sprzęcie. Jeśli macie pytania, prosimy kierujcie je na maila: forma@forma.czest.pl.


Dziękujemy Wam za całe tony dotychczasowego wsparcia. W chwili obecnej ważą się nasze losy. Walczymy o swoje być albo nie być. Z częścią Ekipy już musieliśmy się pożegnać. Pragniemy ochronić jak najwięcej naszych miejsc pracy, bo dla nas to nie tylko praca, ale i pasja. Życzymy sobie, Wam jak i całej konkurencji, aby ani jeden klub więcej nie musiał ogłaszać bankructwa. Bez Was nie ma nas. Każdy zakupiony karnet pozwala nam przetrwać. Liczymy na Was i Wasze wsparcie. Razem to przetrwamy. Trzymajcie się ciepło i dbajcie o siebie.