Grafiki Forma POŁUDNIE

Legenda:

- kolor szary - Sala fitness

- kolor niebieska - Open space w części ogólnej

- kolor granatowy - Open space w Strefie dla Kobiet

- kolor czerwony -  Fight Club



  poniedziałek
2024-05-27
wtorek
2024-05-28
środa
2024-05-29
czwartek
2024-05-30
piątek
2024-05-31
sobota
2024-06-01
niedziela
2024-06-02
08:00
Gr. poranna
08:00 - 09:15
Artur
75min
Gr. poranna
08:00 - 09:15
Artur
75min
Gr. poranna
08:00 - 09:15
Artur
75min
08:30
Aktywny poranek
08:30 - 09:15
Kasia S
45min
Pośladki,Brzuch+HITT
08:30 - 09:15
Edyta K.
45min
4 x10 intensywne spalanie
08:30 - 09:15
Edyta K.
45min
Aktywny poranek
08:30 - 09:15
Kasia S
45min
Silna i szczupła
08:30 - 09:15
Edyta K.
45min
Tabata
08:30 - 09:15
Agata Ś.
45min
09:00
Muay thai
09:00 - 10:00
Paweł
60min
Muay thai
09:00 - 10:00
Paweł
60min
09:15
Silny Brzuch
09:15 - 09:45
Agata Ś.
30min
09:30
Weekendowy mix
09:30 - 10:15
Aga K.
45min
10:00
Kalistenika
10:00 - 11:00
Konrad Ż.
60min
Trening stacyjny
10:00 - 11:00
Konrad Ż.
60min
Kalistenika
10:00 - 11:00
Konrad Ż.
60min
Kalistenika
10:00 - 11:00
Konrad Ż.
60min
10:15
Płaski brzuch
10:15 - 10:45
Aga K.
30min
11:00
BJJ Gr łączona/sparingi
11:00 - 12:00
Artur
60min
Sporty walki
11:00 - 12:00
Paweł
60min
16:15
Płaski brzuch
16:15 - 17:00
Edyta D.
45min
Płaski brzuch
16:15 - 17:00
Edyta D.
45min
17:00
Pilates
17:00 - 17:45
Edyta D.
45min
Pośladki i brzuch
17:00 - 17:45
Kasia S
45min
Zdrowy kręgosłup
17:00 - 17:45
Edyta D.
45min
17:30
BJJ Gr.pocz.
17:30 - 18:30
Artur
60min
K1/Muay thai trening główny
17:30 - 18:30
Paweł
60min
K1
17:30 - 18:30
Paweł
60min
BJJ Gr.pocz.
17:30 - 18:30
Artur
60min
Trening siłowy
17:30 - 18:30
Paweł
60min
BJJ Gr.pocz.
17:30 - 18:30
Artur
60min
K1 mix dla wszystkich
17:30 - 18:30
Paweł
60min
18:00
Total Body
18:00 - 18:45
Agata Ś.
45min
mix Sztangi/interwał
18:00 - 18:45
Kasia Cz.-P.
45min
Total Body
18:00 - 18:45
Agata Ś.
45min
Slim body
18:00 - 18:45
Aga K.
45min
18:30
BJJ gr zaaw.
18:30 - 20:00
Artur
90min
Muay Thai gr pocz.
18:30 - 19:30
Paweł
60min
K1/Muay Thai 30+
18:30 - 19:30
Paweł
60min
BJJ gr zaaw.
18:30 - 20:00
Artur
90min
BJJ gr zaaw.
18:30 - 20:00
Artur
90min
18:45
Killer ABS
18:45 - 19:15
Agata Ś.
30min
Killer ABS
18:45 - 19:15
Agata Ś.
30min
19:00
Kalistenika
19:00 - 20:00
Konrad Ż.
60min
Zumba
19:00 - 19:55
info 
Trening stacyjny
19:00 - 19:45
Konrad Ż.
45min
Kalistenika
19:00 - 20:00
Konrad Ż.
60min
Zumba
19:00 - 19:55
info 
19:05
Samoobrona dla Kobiet
19:05 - 20:35
Sławek
90min
Samoobrona dla Kobiet
19:05 - 20:35
Sławek
90min
19:15
Body Challenge
19:15 - 19:45
Agata Ś.
30min
Trening Obwodowy
19:15 - 19:45
Agata Ś.
30min
19:35
Samoobrona dla Kobiet
19:35 - 21:05
Sławek
90min
20:00
Zumba
20:00 - 20:55
Kasia K
55min
Joga
20:00 - 21:15
75min
Joga
20:00 - 21:15
75min
poniedziałek 27.05.2024
  • 08:00 - 09:15

    Gr. poranna

    Bez ograniczeń

    Artur

  • 08:30 - 09:15

    Aktywny poranek

    Wolne miejsca: Tak

    Kasia S

  • 10:00 - 11:00

    Kalistenika

    Wolne miejsca: Tak

    Konrad Ż.

  • 16:15 - 17:00

    Płaski brzuch

    Wolne miejsca: Tak

    Edyta D.

  • 17:00 - 17:45

    Pilates

    Wolne miejsca: Tak

    Edyta D.

  • 17:30 - 18:30

    BJJ Gr.pocz.

    Bez ograniczeń

    Artur

  • 17:30 - 18:30

    K1/Muay thai trening główny

    Wolne miejsca: Tak

    Paweł

  • 18:00 - 18:45

    Total Body

    Wolne miejsca: Tak

    Agata Ś.

  • 18:30 - 20:00

    BJJ gr zaaw.

    Wolne miejsca: Tak

    Artur

  • 18:30 - 19:30

    Muay Thai gr pocz.

    Bez ograniczeń

    Paweł

  • 18:45 - 19:15

    Killer ABS

    Wolne miejsca: Tak

    Agata Ś.

  • 19:00 - 20:00

    Kalistenika

    Wolne miejsca: Tak

    Konrad Ż.

  • 19:15 - 19:45

    Body Challenge

    Bez ograniczeń

    Agata Ś.

  • 19:35 - 21:05

    Samoobrona dla Kobiet

    Wolne miejsca: Tak

    Sławek

  • 20:00 - 20:55

    Zumba

    Wolne miejsca: Tak

    Kasia K

wtorek 28.05.2024
  • 08:30 - 09:15

    Pośladki,Brzuch+HITT

    Wolne miejsca: Tak

    Edyta K.

  • 10:00 - 11:00

    Trening stacyjny

    Wolne miejsca: Tak

    Konrad Ż.

  • 17:00 - 17:45

    Pośladki i brzuch

    Wolne miejsca: Tak

    Kasia S

  • 17:30 - 18:30

    K1

    Wolne miejsca: Tak

    Paweł

  • 18:00 - 18:45

    mix Sztangi/interwał

    Wolne miejsca: Tak

    Kasia Cz.-P.

  • 18:30 - 19:30

    K1/Muay Thai 30+

    Wolne miejsca: Tak

    Paweł

  • 19:00 - 19:55

    Zumba

  • 20:00 - 21:15

    Joga

    Wolne miejsca: Tak

środa 29.05.2024
  • 08:00 - 09:15

    Gr. poranna

    Bez ograniczeń

    Artur

  • 08:30 - 09:15

    4 x10 intensywne spalanie

    Wolne miejsca: Tak

    Edyta K.

  • 09:00 - 10:00

    Muay thai

    Wolne miejsca: Tak

    Paweł

  • 10:00 - 11:00

    Kalistenika

    Wolne miejsca: Tak

    Konrad Ż.

  • 16:15 - 17:00

    Płaski brzuch

    Wolne miejsca: Tak

    Edyta D.

  • 17:00 - 17:45

    Zdrowy kręgosłup

    Wolne miejsca: Tak

    Edyta D.

  • 17:30 - 18:30

    BJJ Gr.pocz.

    Bez ograniczeń

    Artur

  • 17:30 - 18:30

    Trening siłowy

    Wolne miejsca: Tak

    Paweł

  • 18:00 - 18:45

    Total Body

    Wolne miejsca: Tak

    Agata Ś.

  • 18:30 - 20:00

    BJJ gr zaaw.

    Wolne miejsca: Tak

    Artur

  • 18:45 - 19:15

    Killer ABS

    Wolne miejsca: Tak

    Agata Ś.

  • 19:00 - 19:45

    Trening stacyjny

    Wolne miejsca: Tak

    Konrad Ż.

  • 19:05 - 20:35

    Samoobrona dla Kobiet

    Wolne miejsca: Tak

    Sławek

  • 19:15 - 19:45

    Trening Obwodowy

    Bez ograniczeń

    Agata Ś.

czwartek 30.05.2024
  • 08:30 - 09:15

    Aktywny poranek

    Wolne miejsca: Tak

    Kasia S

piątek 31.05.2024
  • 08:00 - 09:15

    Gr. poranna

    Bez ograniczeń

    Artur

  • 08:30 - 09:15

    Silna i szczupła

    Wolne miejsca: Tak

    Edyta K.

  • 09:00 - 10:00

    Muay thai

    Wolne miejsca: Tak

    Paweł

  • 10:00 - 11:00

    Kalistenika

    Wolne miejsca: Tak

    Konrad Ż.

  • 17:30 - 18:30

    BJJ Gr.pocz.

    Bez ograniczeń

    Artur

  • 17:30 - 18:30

    K1 mix dla wszystkich

    Wolne miejsca: Tak

    Paweł

  • 18:00 - 18:45

    Slim body

    Wolne miejsca: Tak

    Aga K.

  • 18:30 - 20:00

    BJJ gr zaaw.

    Wolne miejsca: Tak

    Artur

  • 19:00 - 20:00

    Kalistenika

    Wolne miejsca: Tak

    Konrad Ż.

  • 19:00 - 19:55

    Zumba

  • 19:05 - 20:35

    Samoobrona dla Kobiet

    Wolne miejsca: Tak

    Sławek

  • 20:00 - 21:15

    Joga

    Wolne miejsca: Tak

sobota 01.06.2024
  • 08:30 - 09:15

    Tabata

    Wolne miejsca: Tak

    Agata Ś.

  • 09:15 - 09:45

    Silny Brzuch

    Wolne miejsca: Tak

    Agata Ś.

  • 11:00 - 12:00

    BJJ Gr łączona/sparingi

    Bez ograniczeń

    Artur

niedziela 02.06.2024
  • 09:30 - 10:15

    Weekendowy mix

    Wolne miejsca: Tak

    Aga K.

  • 10:15 - 10:45

    Płaski brzuch

    Wolne miejsca: Tak

    Aga K.

  • 11:00 - 12:00

    Sporty walki

    Wolne miejsca: Tak

    Paweł